Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Charakterystyka obrzeży meblowych abs

Charakterystyka obrzeży meblowych abs

01.07.2021

Charakterystyka obrzeży meblowych abs

Wybierając meble do domu czy mieszkania, każdy z nas patrzy nie tylko na ich funkcjonalność, ale i na wygląd. Dzięki zastosowaniu obrzeży meblowych abs meble są estetycznie wykończone i przyciągają wzrok klientów. Obrzeża meblowe abs wykonane są z materiału o dużej plastyczności, w którego skład wchodzi styren, akronitryl i butadien. Wykorzystywane jako okleina do krawędzi płyt, elementów meblowych i całych mebli pokojowych, do kuchni i łazienki. Stosowane również do pokrywania krawędzi mebli laboratoryjnych, szpitalnych, aptecznych, mebli sklepowych, lad barowych i recepcyjnych. Obrzeża meblowe abs do samodzielnego montażu można zakupić w hurtowni akcesoriów meblowych.

Jakie są zalety obrzeży meblowych abs?

Ich dużym plusem jest duża odporność na ścieranie. Dzięki temu meble zachowują dobry wygląd przez długie lata. Obrzeża meblowe abs są także odporne na wilgoć co sprawia, że nie musimy się martwić o to, że odkleją się przypadkiem po zalaniu ich wodą. Obrzeża są bezpieczne dla ludzi i zwierząt, nie zawierają chloru ani żadnych metali ciężkich. Mogą mieć kontakt z żywnością, co potwierdza atest higieniczny. Kolejną zaletą jest ogromny wybór. Obrzeża meblowe abs produkowane są w wielu kolorach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Doskonale przylegają do krawędzi płyt, a dzięki ich obróbce termicznej i mechanicznej nie musimy martwić, że nasze obrzeża się skurczą i będą wyglądać nieestetycznie. 

Do wyboru mamy trzy grupy struktur obrzeży:
• Strukturowane na kształt drewna,
• Matowe,
• Gładkie.

Obrzeża strukturowane mają głęboko wytłoczone wzory upodabniające je do drewna. Daje to przyjemny efekt wizualny, ale także dotykowy. Gładkie obrzeża będą idealnie pasowały do mebli o wysokim połysku, uzupełniając je w estetyczny sposób. Obrzeża matowe będą dobre do mebli bez połysku, albo jako kontrast do mebli lakierowanych. Na matowych obrzeżach nie ma problemu z pozostającymi odbiciami palców. Najczęściej wykorzystywane obrzeża mają od 0,5 do 2 milimetrów grubości. Do wyboru mamy kilka szerokości obrzeży: 22, 28, 32, 43 milimetrów, a na zamówienie można dostać obrzeża o szerokości 65 milimetrów. Pozwala to na idealne dobranie obrzeży do własnych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl